Slovak Bulgarian English German Hungarian Russian

                  

Dňa 8.1.2011 sa konala v Stropkove v telocvični Strednej školy súťaž halových modelov kategórie F1N. Súťaže sa zúčastnili modelári nielen zo Slovenska (Stropkov, Prešov, Humenné) ale aj z Poľska. Aj napriek nízkemu stropu haly (cca 7 metrov) sa podarilo niektorým súťažiacim dosiahnuť veľmi pekne výsledky. Najviac trofejí si zo súťaže odniesli práve modelári z Poľska. Medzi súťažnými kolami v prestávkach modelári z Humenného a Prešova predviedli ukážky RC a upútaných halových modelov.

 

Výsledková listina
verejnej súaže v kategórii Halové hádzadlá - F1N
usporiadateľ: LMK Stropkov a ABC-CVŠ Stropkov Č. súťaže: Le-
Dátum: 8.1.2011
miesto: Stropkov - telocvičňa SPŠ








riaditeľ súaže: Ing. Ján Mydla








hlavný rozhodca: Ing. Ján Tkáč








časomerači: Mgr. Marián Bodnár, Ivan Krajňak, Jaroslav Kochan




























Por. Priezvisko meno, titul VK Licencia Klub 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Súèet 3 kôl
MLADŠÍ ŽIACI (1. až 6. ročník)
1 Kopacz Bartek Ž
Krosno 2,9 15,1 3,8 10,4 2,3 11,4 5,5 5,0 6,9 36,9
2 Birkner Viliam Ž 58-56 Prešov 2,0 3,3 3,3 7,0 5,5 3,3 2,7 8,9 8,8 24,7
3 Paňko Martin Ž 43-194 Stropkov 3,0 5,3 4,1 5,7 5,1 8,9 6,1 5,3 4,8 20,7
4 Semančík Dominik Ž 43-202 Stropkov 3,5 3,2 4,4 5,4 5,2 2,3 3,6 2,7 2,8 15,0
5 Madzin Alexander Ž
Stropkov 0,0 0,0 0,0 1,7 6,5 3,3 2,6 4,4 3,7 14,6
6 Kolárik Juraj Ž 43-200 Stropkov 3,8 2,5 3,1 2,4 6,6 1,0 3,8 4,1 3,6 14,5
7 Topor Tadeáš Ž 43-204 Stropkov 0,7 2,0 2,2 4,4 2,8 2,6 2,6 2,3 4,6 11,8
8 Rusinko Šimon Ž
Stropkov 0,0 0,0 0,0 1,9 2,0 2,2 2,5 3,4 3,4 9,3
STARŠÍ ŽIACI (1. až 6. ročník) + JUNIORI
1 Slys Michal J
Krosno 15,5 16,5 23,7 6,6 15,9 13,4 18,2 5,4 19,3 61,2
2 Czekansky Jakub J
Krosno 4,5 19,3 17,6 18,3 19,1 20,3 14,3 9,3 12,8 58,7
3 Kavalec Marián J 43-156 Stropkov 18,4 12,8 3,0 13,6 8,5 12,9 9,6 6,9 16,7 48,7
4 Bodnár Patrik Ž 43-172 Stropkov 0,0 0,0 0,0 3,0 2,4 2,7 14,2 18,0 13,2 45,4
5 Rusinko Maroš Ž 43-171 Stropkov 1,9 3,0 9,2 6,6 7,9 7,4 10,9 10,8 8,3 30,9
6 Paňko Viktor Ž 43-167 Stropkov 7,4 7,2 8,5 6,4 10,8 6,4 2,8 5,8 5,7 26,7
7 Skuban Samuel Ž 43-166 Stropkov 1,9 8,1 4,2 7,4 9,0 7,7 8,6 9,0 1,7 26,6
SENIORI
1 Krupa Henryk S
Krosno 19,9 19,4 13,0 22,0 23,3 22,8 5,1 13,4 21,3 68,1
2 Kičura Rastislav S 117-02 Humenné 16,0 15,9 18,2 19,5 17,5 18,0 22,8 22,1 20,7 65,6
3 Hricinda Michal S 117-03 Humenné 20,8 7,6 11,5 14,3 22,4 19,6 6,3 21,1 3,7 64,3
4 Kopacz Robert S
Krosno 20,7 20,6 17,4 4,5 17,9 20,2 21,7 6,1 21,4 63,8
5 Csontos Štefan, Mgr. S 117-06 Humenné 2,8 19,4 19,5 4,4 18,0 5,2 5,2 13,8 15,1 56,9
6 Czekansky Henryk S
Krosno 11,7 11,3 15,5 13,5 9,4 17,6 16,2 15,9 15,8 49,7
7 Vydarený Roman S 43-188 Stropkov 16,0 11,4 10,7 8,4 11,7 15,6 15,8 14,5 5,9 47,4
8 Minárik Milan S 58-01 Prešov 15,3 10,5 11,3 14,2 14,5 12,5 5,5 12,6 17,0 46,8
9 Petrila Miroslav S
Bardejov 0,0 0,0 0,0 7,2 7,4 8,6 15,6 14,4 15,9 45,9
10 Hudák Gabriel S 58- 21 Prešov 9,4 11,6 5,3 12,0 5,3 9,4 4,7 12,1 4,4 35,7
11 Csontos Attila, Ing. S 117-05 Humenné 2,5 5,3 16,7 2,2 5,7 4,9 3,3 3,3 13,3 35,7
12 Ember Alexander, Ing. S 43-85 Stropkov 7,5 5,9 7,6 4,9 4,5 5,0 14,1 10,0 8,2 32,3
13 Birkner Kamil S
Prešov 6,9 7,1 9,3 6,8 10,4 10,4 10,9 3,0 8,9 31,7
14 Dorko Michal S 58-07 Prešov 9,0 10,3 7,2 4,9 10,6 5,5 4,1 3,3 2,7 29,9
15 Andrejko Peter, Ing. S
Stropkov 3,5 2,6 2,2 1,5 7,9 9,5 3,1 5,1 9,4 26,8
16 Paňko František S 43-51 Stropkov 3,8 7,5 7,1 7,3 4,2 7,4 0,0 3,2 7,0 22,2
17 Matkobiš František S 43-142 Stropkov 1,2 3,2 2,4 0,0 0,0 0,0 0,0 0,0 0,0 6,8

 

Fotografie zo súťaže

 

 

Videá zo súťaže

 
 

Na počesť humenského modelára Rudolfa Andogu sa dňa 19.6.2010 uskutoční 6.ročník memoriálu Rudolfa Andogu v Kamenici nad Cirochou.

Propozície súťaže nájdete TU .

PROPOZÍCIE


Názov súťaže : Prešovská jeseň XXIII. ročník

Číslo súťaže : Le-V-72 - verejná

Usporiadateľ : MK Prešov, ABC CVČ Prešov

Dátum : 6.11.2010

Miesto konania : Letisko Prešov - N. Šebastová

Kategórie : H – žiaci , H – juniori a seniori, A3 – žiaci , A3 – juniori a seniori,

Šport. pravidlá: Národné

Riaditeľ súťaže: Michal Dorko

Hlavný rozhodca: Milan Minárik

Program súťaže :

8.00 - 8.30 – prezentácia

8.30 - 8.50 – zahájenie

9.00 - 14.00 - súťažné lety

14.15 - 15.00 - prípadné rozlietavanie

15.10 - vyhlásenie výsledkov

 

Usporiadateľ si vyhradzuje právo zmeny časového rozpisu.

Prihlášky : Prihlášky zasielajte na adresu:

Minárik Milan

č.t. 051/77 566 44

Exnárova 34

mobil. č. 0902 111 492

080 01 Prešov

e-mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

V prihláške uveďte klub, číslo licencie a vek. Príjem prihlášok potvrdzovať nebudeme.

Uzávierka prihlášok: do 1.11.2010 poštou, neskôr telefonicky a na mieste konania

Hodnotenie : Prví traja v každej súťažnej kategórii.

Štartovné: žiaci 0.- €, juniori 1.- €, seniori 2.- €.

Fin. náklady : Hradí vysielajúca organizácia alebo súťažiaci sám.

Doprava : Na letisko - zo stanice SAD linkou MHD č.1 na konečnú zastávku. Odtiaľ cca 25 min. peši smerom na Kapušany pri Prešove.

Protesty: Do 15 minút od zverejnenia výsledkov s vkladom 2.- €.

Bezpečnosť: Súťaže sa zúčastňuje každý účastník na vlastnú zodpovednosť a je povinný dodržiavať základné bezpečnostné predpisy a pokyny usporiadateľov, ináč môže byť zo súťaže vylúčený.

Poistka: Akcia je poistená poistnou zmluvou číslo 62-1288.098-6 v poisťovni KOOPERATIVA. („Poistenie zodpovednosti za škodu.“ členmi ZMoS).

 

Modelárske počasie a veľa športových úspechov prajú usporiadatelia.

 

S pozdravom ostáva Milan Minárik

podpredseda MK Prešov

Športu zdar!

Video z Humenskej televízie

 

Výsledkové listiny

Kategória F1H - žiaci

Kategória F1H - juniori a seniori

Kategória A3 - žiaci

Kategória A3 - juniori a seniori

Kategória H - žiaci

Kategória H - juniori a seniori

 

Fotografie

Kliknutím na obrázok získate veľký náhľad

 

 

 

LMK Humenné Vás pozýva na 6. ročník súťaže voľných modelov s názvom "Memoriál Rudolfa Andogu"

 

P R O P O Z Í C I E

Názov súťaže : Memoriál R. Andogu 6. ročník
Usporiadateľ: LMK Humenné
Číslo súťaže: 70 (verejná)
Dátum súťaže: 19.6.2010
Miesto súťaže: letisko Kamenica nad Cirochou

Kategória: F1H - žiaci, F1H – juniori a seniori
A3 - žiaci, A3 – juniori a seniori
H - žiaci, H – juniori a seniori
Pravidlá: národné pravidlá KLMoS
Riaditeľ súťaže: Michal Hricinda
Športový komisár: Ján Šepeľa

Cestovné: Hradí si pretekár sám, alebo vysielajúca organizácia /klub/
Štartovné: Seniori 2,-Euro juniori 1,-Euro žiaci 0,-Euro
Hodnotenie: Prví traja v každej súťažnej kategórii.
Protesty: Písomne so sumou 3,-Eur do rúk riaditeľa súťaže.
V prípade uznania protestu sa suma vracia.

Prihlášky: Michal Hricinda, SNP 8, 06601, Humenné, email:
Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript. č.t 0911800186

Uzávierka: v deň konania súťaže

Občerstvenie: Usporiadateľ zabezpečí formou bufetu(guláš/gril).

Program súťaže: Sobota 19.6.2010
8.00 - 8.45 - prezentácia
8.45 - 9.00 - zahájenie
9.00 - 15.00 - súťažné lety
15.15 - 16.00 - prípadné rozlietavanie
16.00 - 16.30 - vyhlásenie výsledkov
Usporiadateľ si vyhradzuje právo zmeny časovéhorozpisu.

Bezpečnosť: Súťaže sa zúčastňuje každý účastník na vlastnú zodpovednosť a je povinný dodržiavať základné bezpečnostné predpisy a pokyny usporiadateľov, ináč môže byť zo súťaže vylúčený.

Všetkých Vás pozývam na príjemný zážitok do Kamenice nad Cirochou
Modelárske počasie a veľa športových úspechov prajú usporiadatelia.

Michal Hricinda
podpredseda klubu LMK Humenné

Dňa 29.8.2009 sa v Kamenici nad Cirochou uskutočnil 17.ročník modelárskej súťaže voľných modelov kategórií F1A a H.

Propozície súťaže sú dostupné TU a výsledková listina súťaže je zase dostupná TU (kliknite na "Prihlásiť sa ako hosť")

Tu Vám prinášame pár fotografií z podujatia.

 

Strana 7 z 8

Go to top